menuordersearch
zohapack.com

بسته بندی های جدید با تصاویر گویای طعم

مشاهده سبد خرید

تومان
instagramtelegramfacebooklinkedin
ضحی پاکت ؛؛ 55592254-55592134
۱۳۹۵/۷/۱۷ شنبه
(0)
(0)
بسته بندی های جدید با تصاویر گویای طعم
بسته بندی های جدید با تصاویر گویای طعم

آژانس طراحی بسته بندی گرینویچ به تازگی برای بادام زمینی شور،بوداده،بادام زمینی تف داده شده با عسل،بادام زمینی فلفلی و میالن وعده های تولیدی خود بسته بندی جدیدی را طراحی و ارایه کرده است.

آژانس طراحی بسته بندی Greenwich به تازگی برای بادام زمینی شور،بوداده،بادام زمینی تف داده شده با عسل،بادام زمینی فلفلی و میالن وعده های تولیدی خود بسته بندی جدیدی را طراحی و ارایه کرده است.

 

به گزارش آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران ، بری استاس مدیر عامل Tavern Snacks در ارتباط با این بسته بندی ها گفت: بر اساس تولیدات جدید فرآورده هایمان از شرکت Greenwich»گرینویچ»خواستیم تا یک بسته بندی بادام زمینی طراحی کند که تدلعی گر محصول پرادویه را برای مصرف کننده باشد.

 

سیمون رایس مدیر طراحی Greenwich»گرینویچ» گفت: کار کردن با مشتریان محلی و روزانه متفاوت از مشتریان بزرگتر است.

 

وی افزود : آنها معمولا به یک برنامه ریزی استراتژیک برای نام تجاری نیاز دارند که ما می توانیم یک طرح و چشم انداز با هویت بصری به سلیقه ی آنها ابداع نماییم.

 

امروزه شرکت های مختلف در پی تغییرات مختلف نسبت به محل عرضه محصولات خود هستند که پیشتازترین آنها شرکت کوکاکولا بود که به بطری های با نامهای پرکاربرد برای مشتریان به بازار روانه کرد که با استقبال بسیار خوبی نیز مواجه شد
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
طراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز